OUDE BERICHTEN

29-05-16

Gevonden voorwerpen, bekijk ze hier!
Lees hier verder 

20-03-16

Wegafsluiting stationsgebied Dalfsen tijdens Station tot Station Loop
Lees hier verder 

De deelnemerslijst wordt wekelijks geupdate.

Nr. Voornaam voorv. Achternaam Woonplaats Vereniging Cat.
1 Arne Mulder Zwolle av PEC 1910 Msen
2
3 Dedefo B. Ano Dalfsen Msen
4 Jesse de Haan Maastricht PaxX Global Cycling Msen
5 Iwan Oprins Rijen av Spiridon M35
6 Gerben te Broeke Lemelerveld M45
7 Martijn Dadema Heino M45
8 Marc Eijsink Haaksbergen AVH M45
9 Flip Nijhoff Elburg av De Gemzen M55
10 Toon Tankink Rekken AVH M55
11 Erben Wennemars Dalfsen M35
12 André Bruil Aalten AVA '70 M45
13 Roy Ebbers Aalten AVA '70 M35
14 Frank Roos Aalten AVA '70 M45
17 Albert Mussche Nieuwleusen Running2000 M45
18 Hans Grootens Hardenberg Rabo Vaart en Vechtstreek M45
19 Norbert Korten Schalkhaar M45
20 Bert Manenschijn Lemele ACO Van Elderen M45
21 Arjen Keers Zwolle PEC 1910 M45
22 Martend van der Veen Ruinerwold Vechtdallijnen/Arriva M45
23 Wim Overkamp Heino M55
24 Tonny Holleboom Broekland Ov M55
25 Roelof Rekker Zwolle BB lopers/Railrunners M55
26 Johan vander Horn Hellendoorn M45
27 Henk Kamphuis Ommen M55
28 Anton Haitink Dalfsen M55
29 Frits Lautenbag Hattem De Gemzen M55
30 Peter Bood Wapenveld M35
31 Henk de Groot Dalfsen M55
32 Roelof Schra Staphorst M45
33 Herman Martens Ommen M55
34 Peter Alferink Zwolle M55
35 Albert de Boer Meppel M45
36 Klaas Wijnberger Dalfsen avVN M55
37 Han Brandwacht Dalfsen M45
38 Hans van Dijck Heino M55
39 Jan van Beesten Ommen M45
40 Erik Holtman Dalfsen M45
41 Joop Bosman Elburg De Gemzen M55
42 HenkJan Jansen Ommen ACO Van Elderen M45
43 Henk Veurink Ommen M55
44 Erwin Booy Zwolle M45
45 Henk Feijen Balkbrug M35
46 Rick Hartgers Rheden Vechtdallijnen/Arriva M35
47 Bart Uilenberg Groningen Vechtdallijnen/Arriva M35
48 Michiel Cusell Nederhorst den Berg Vechtdallijnen/Arriva M35
49 Yke Faber Joure Vechtdallijnen/Arriva M45
50 Jos Legebeke Beekbergen Vechtdallijnen/Arriva M55
51 Paul Verheijdt Zwolle Provincie Overijssel M45
52 Björn Edelenbos Zwolle Provincie Overijssel M35
53 Marcel Tonkes Zwolle Provincie Overijssel M45
54 Walter ter Weijden Hattemerbroek Provincie Overijssel M45
55 Jeroen ten Klooster Wijhe Provincie Overijssel M35
56 Rein Jonkhans Hardenberg Provincie Overijssel M55
57 Jean Paul van Bregt Wezep Provincie Overijssel M35
58 Sjoerd de Jong Dalfsen Provincie Overijssel M45
59 Eddy van Hijum Laag Zuthem Provincie Overijssel M45
60 Henk van Marle Dalfsen Provincie Overijssel M45
61 Marcel Wagtelenberg Heerde De Gemzen M45
62 Gerrit Schuurman Dalfsen M55
63 Bart Pullen Hardenberg Spurt '88 Msen
64 Iwan Brink Zwolle Warmlopers M35
65 Gerbrand Bouwhuis Ommen ACO Van Elderen M35
66 Frankwin Mussche Zwolle BB lopers M45
67 Richard Wonnink Zwolle M45
68 Marcel Diender Zwolle PEC 1910 M45
69 David Smit Zwolle Msen
70 Hans Blankestijn Deventer Daventria M55
71 KLaas Boessenkool Staphorst M35
72 Hubert Bögemann Heerde De Gemzen M55
73 Bert Ruitenberg Dalfsen Loopgroep Aart Stigter M35
74 Dick Kampjes Hardenberg Vechtdallopers M45
75 Louis Klomp Dedemsvaart M35
76 Gert-Jan Meinen Hardenberg Vechtdallopers M45
77 René Hoff Holten AV Holten M45
78 Erny Veldt Zwolle M45
79 Henri Hoek Zwolle M35
80 Alex Weelink Ommen M55
81 Remy Sijbom Dalfsen Msen
82 Claus Stiekema Zwolle M45
83 Edwin Heetkamp Heino M45
84 Mark Veldkamp Wezep Warmlopers Msen
85 Gilles Gerth Zwolle PEC 1910 M45
86 Henk van Dorp Zwolle Warmlopers Msen
87 Louis Zandbergen Zwolle M55
88 Arjen Sanderse Zwolle PEC 1910 M35
89 Robert Terlouw Hardenberg Spurt '88 M45
90 Marcel de Ruiter Zwolle BB lopers M35
91 Eric Veldkamp Zwolle M45
92 Klaas-Jan Kisteman Rouveen Msen
93 Edwin Wallinga Hasselt M35
94 Izak Hiemstra Zwolle BB lopers M45
95 Martijn Steenbergen Hardenberg Vechtdallopers Msen
96 Gerard Vogelzang Kerkenveld M55
97 AlbertJan van Olst Nunspeet Msen
98 Aniek Veldink Zwolle Vsen
99 Yvor Seinen Ommen ACO Van Elderen M35
100 Kevin Diender Zwolle PEC 1910 M35
101 Olaf Satink Zwolle M45
102 Arjan Kruise Zwolle PEC 1910 M45
103 Peter Schukkert Zwolle M35
104 Dirk Platjes Sibculo M55
105 Adri Deemter Dedemsvaart Vechtdallopers M55
106 Erik Tibben Hoogeveen HAC '63 M45
107 Vincent van't Erve Raalte M45
108 Alex Veldkamp Zwolle Warmlopers Msen
109 Martin van Markensteijn Zwolle M35
110 Mark Duijtshoff Zwolle M45
111 Arno van Breukelen Zwolle PEC 1910 M35
112 Ale Maring Zwolle Railrunners M55
113 Jan Feenstra Dalfsen M55
114 Arnold Timmermans Rouveen Msen
115 Arno Boekema Zwolle BB lopers M35
116 Pieter Wieten Zwolle M45
117 Peter Mulder Dedemsvaart ACO Van Elderen M45
118 Jan Boessenkool Staphorst M45
119 Corné vander Worp Hattem M45
120 Arne Keuning Diepenveen M45
121 Herjan Gerrits Hoogenweg Spurt '88 M45
122 Wouter Bos Zwolle M35
123 Ilona Kuipers Nijverdal Atletics Nijverdal V35
124 Johan Nijhof Harderwijk Athlos M35
125 Harro Veerman Hasselt M45
126 Hans Kampjes Hardenberg Vechtdallopers M45
127 Vincent Kosse Geerdijk M55
128 Kc Boom Dalfsen M45
129 Jan Boeve Ommen ACO Van Elderen M45
130 Ton Smeenk Dalfsen M45
131 Gerrit van Heerde Dalfsen Msen
132 Robert te Raa Zwolle PEC 1910 M45
133 Wouter van Gessel Zwolle BB lopers M35
134 Karin Peterse Zwolle PEC 1910 V45
135 Hans Beusen Zwolle M55
136 Gerard Nijkamp Zwolle M45
137 Martin Brummel Zwolle M55
138 Steve Oosterkamp Dalfsen Msen
139 Martin de Haan Dedemsvaart ACO Van Elderen M35
140 Frank KleinOvermeen Raalte M35
141 Brad Jonkman Deventer M35
142 Jan Strik Hattem De Gemzen M55
143 Arjen Briene De Krim M35
144 Marco Laarman Nieuwleusen M35
145 Borre de Gier Zwolle BB lopers M45
146 Cees Buijs Hattem De Gemzen M55
147 Pedro Sluiter Zwolle M35
148 Hans Bakker Ommen M45
149 Martin Jansen Dalfsen M35
150 Henk Hokse Staphorst M35
151 Johan Wessels Nijverdal Atletics Nijverdal M35
152 Aalt Wensink 't Loo Oldebroek De Gemzen M35
153 Vincent ten Voorde Zwolle M45
154 Gerco de Vries Hardenberg Spurt '88 M35
155 Robbie Kuiper Deventer M45
156 Henri Uitslag Dalfsen M45
157 André Mars Dalfsen M45
158 Melinco Selles Zwolle M35
159 Renze Zijlstra Zwolle PEC 1910 M45
160 Harry Geuzinge Zwolle M55
161 Arne Kootstra Dalfsen Msen
162 Wim Vogelzang Dedemsvaart M35
163 Rene Klink Laag Zuthem M45
164 Servan Kroes Lemelerveld M35
165 René de Heer Zwolle M45
166 Erik Feijen Heino M45
167 Jarno Doosje Dalfsen M35
168 Hans Wieltink Zwolle PEC 1910 M45
169 Arjan Holsappel Dalfsen M45
170 Marc Geissler Dalfsen Msen
171 Arno Rienstra Dalfsen M35
172 Henk Roeberts Nieuwleusen M45
173 Hans Morsink Zwolle M45
174 Lambert Put Nieuwleusen M35
175 Mark Sportel Dedemsvaart M35
176 Michiel Marsman Zwolle Msen
177 Emiel KleinKoerkamp Kampen M35
178 Johan Visscher Staphorst Msen
179 Floris VanWeringh Zwolle M35
180 Marien Damman Dalfsen Msen
181 Peter Kuiper Zwolle Msen
182 Gerben Bieleman Enschede Msen
183 Wim Dankelman Dalfsen M45
184 Giel Holterman Zwolle Msen
185 Dick Klein Nieuwleusen M45
186 Marinus Jasper Kloosterhaar M45
187 Bas van Luijk Zwolle M35
188 Erwin Kreule Nieuwleusen M35
189 Jan Klein Nieuwleusen M45
190 Jos Kusters Dalfsen Msen
191 Satink Heino M55
192 Wilco Rietman Dalfsen M45
193 Jan vander Lans Stuifzand HAC '63 M55
194 Jan Kers Zwolle M45
195 Warner Hoijtink Zwolle Msen
196 Arno Kleen Dalfsen M35
197 Gerben Kelly Ruinen Msen
198 John Brinkman Nieuwleusen Msen
199 Quirijn Verlaan Zwolle Msen
200 René Hulsman Raalte M45
201 Dik Hulleman Stegeren M45
202 Michel van Eeuwen Zwolle M35
203 Ernst Zwijnenberg Heino M35
204 Tommi Leijstra Zwolle PEC 1910 Msen
205 Rene van Leussen Nieuwleusen Msen
206 Ronnie Krul Nieuwleusen M45
207 Mark Knol Dalfsen Msen
208 Gerben van Beek Zwolle PEC 1910 M45
209 Willem Boverhof Zwolle M35
210 Ben Poortland Zwolle Msen
211 Herman Bruins Kampen Isala '96 M45
212 Jako Chaigneau Zwolle M35
213 Lars Knol Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve Msen
214 Erna Willems Bergentheim Vsen
215 Henk Ruigrok Zwolle M55
216 Jeffry Plaggenmarch Hardenberg Msen
217 Jarno Takens Zwolle Msen
218 Erik Kieftenbeld Heino M35
219 Marc Holtdijk Zwolle Msen
220 Wim vander Vecht Dalfsen M45
221 Rick Oosterlaar Raalte Msen
222 Theo Bolks Rouveen Msen
223 Rutger Thung Vlaardingen Loopgroep Aart Stigter M35
224 Wesley Kampman Vilsteren Msen
225 Henk Hengsteboer Rouveen Msen
226 Rick vander Weerd Dalfsen Msen
227 Sjaco Aalbers Nieuwleusen M55
228 Martijn Dekker Dalfsen M35
229 Maarten Roetman Genemuiden Msen
230 Willem van Helden Zwolle M35
231 Harrie de Velde Zwolle M35
232 Maurits Altena Zwolle M35
233 Eric Geerdink Zwolle M45
234 Jan Waanders Wierden M35
235 Andre Grondman Lemele Msen
236 Frank vander Vegt Dalfsen Msen
237 Peter Laarakker Dalfsen M55
238 Frank Herbrink Zwolle M35
239 Harm Prins IJsselmuiden Isala '96 M45
240 Hylke Thiry Zwolle M35
241 Bert Busman Hardenberg Spurt '88 M45
242 Freddy Mulder Zwolle Warmlopers M35
243 Johan Hooisma Kampen Isala '96 M55
244 Marlien Hekman Ommen Aco v Elderen V35
245 Manouk Veldkamp Wezep Msen
246 Mark Bartels Zwolle PEC 1910 M45
247 Anco Hogenkamp Ommen M35
248 Klaasjan van Lenthe Rouveen M35
249 Hans Onnink Hardenberg Spurt '88 M45
250 Han Stegeman Giethmen Aco v Elderen M45
251 Anne Marsman Ommen M45
252 Hans Huzen Hellendoorn M35
253 Melle Mulder Zwolle M35
254 Martijn Schakelaar Hattem BB lopers M35
255 Hans Brus Ommen M35
256 Niek Rijnja Zwolle Msen
257 Imre van de Geer Zwolle Msen
258 Anton Hendriks Lent Nijmegen Atletiek M45
259 Timo Bomhof Heino M35
260 Roelof Huisjes Venebrugge Vechtdallopers Msen
261 Edwin Visserman Nijverdal Atletics Nijverdal Msen
262 Gerard de Groot Hattem Msen
263 Niek Bloo Raalte Msen
264 Wilco Mars Ommen ACO Van Elderen M45
265 HarmJan Haak Nieuwleusen Msen
266 Roy Grotentraast Hoogeveen M35
267 Nico Eggens Zwolle PEC 1910/Railrunners M55
268 Bram Baan Zwolle M45
269 Stef Riemens Zwolle BB lopers M45
270 Koos Wolterink Dalfsen M55
271 Mario Wijdenes Almere M45
272 Frederik Huyskamp Zwolle PEC 1910 M45
273 Erik Menzo Dedemsvaart M35
274 Peter van Engen Zwolle M35
275 Joop vander Kolk Ommen M55
276 Frank Schonewille Ommen Msen
277 Rudy Veltmaat Zwolle M35
278 Guido Heerink Zwolle Msen
279 Peter LageVenterink Nijverdal M55
280 Henry Visscher Rouveen M35
281 Willem Biemolt Utrecht Friesland M45
282 Jos Jutten Dalfsen M55
283 Jan Timmermans Hardenberg Spurt '88 M55
284 Bert van Duuren Zwolle PEC 1910 M55
285 Wim van Lenthe Dalfsen M55
286 Jaap Sterken Zwolle Msen
287 Rik Bouwman Hardenberg Vechtdallopers M35
288 Martijn Siffels Zwolle M35
289 Rob Somsen De Krim Vechtdallopers M45
290 Martine Toersen Nieuwleusen V35
291 Nico Mijnheer Hasselt M35
292 Patrick Gums Zwolle PEC 1910 M45
293 Sytze Koolhaas Oosteind M55
294 Skip vander Vecht Dalfsen Msen
295 Ake Sikkema Zwolle M55
296 Niek Kuipers Nijverdal M35
297 Marnix Valk Dalfsen Msen
298 Tom Odink Zwolle Msen
299 Carel Diekerhof Kampen Isala '96 M55
300 Dennis ter Welle Nieuwleusen Msen
301 Jacobus Postma Hellendoorn M45
302 Bart vanden Anker Zwolle M35
303 Arjan Idzerda Zwolle M45
304 Gerard de Haan Dedemsvaart M35
305 Dennis Ophoff Zwolle Msen
306 Maurits Hoonhorst Zwolle BB lopers M35
307 Ronald Spaaij Zwolle M35
308 Sven Wentink Raalte M35
309 Theo Boekema Zwolle BB lopers M55
310 Stephan Wijermars Zwolle Msen
311 Jan Schra IJsselmuiden BB lopers Msen
312 Johan Fransen Hardenberg M35
313 Gerwin Schra Enschede M35
314 Jannet Bolks-Seigers Hoge Hexel Twenterand V45
315 Niek Vogelaar Hardenberg M45
316 Willem Koning Assen M35
317 Coen Mulder Heino M35
318 Robert Immink Zwolle M55
319 Mike vander Kolk Dalfsen Msen
320 Eelco vander Heide Ommen ACO Van Elderen Msen
321 Rudy Vermeulen Zwolle M55
322 Chiel Pasman Dalfsen Msen
323 Job Middendorp Raalte M35
324 Bernita van Dijk Zwolle M45
325 Patrick bisschop Dalfsen Msen
326 Bert vande Beek Wezep BB lopers Msen
327 Albert Christerus Dalfsen M35
328 Gerard Hulman Broekland Ov M55
329 Lucas Vermeeren Ommen M55
330 Henk Koopman Hasselt M45
331 Mandar Beelen Elburg Msen
332 Johan van Leussen Nieuwleusen M35
333 Patrick Dijk Raalte Salland M45
334 Gerjan Schoemaker Dalfsen M35
335 Jan Eikelboom Lemelerveld ACO Van Elderen M45
336 Jaap Makkinga Dalfsen M45
337 Hans Bloks Zwolle M55
338 Klaas Osinga Zwolle M35
339 Jelmer Rumathe Nijverdal Msen
340 Ronny de Boer Rouveen M35
341 Klaas Kooistra Drachten M35
342 Kevin de Bruijn De Krim Msen
343 Bernd van Olst Dedemsvaart Msen
344 Hilco Kuik Ruinerwold M45
345 Michel van Spijker Zwolle Msen
346 Martijn Westera Dalfsen M45
347 Rieks Koggel Ommen M55
348 Erik Mentink Zwolle M55
349 Pieter Lassche Rouveen Msen
350 Janko van Arken 't Harde De Gemzen M35
351 Willie Mars Heino Salland M55
352 Jannet de Graaf Raalte Salland V35
353 Harm Kooiker Rouveen M55
354 Marc Woortmeijer Dalfsen M35
355 Berthil van Lenthe Ommen Msen
356 Ruud Houweling Dalfsen M55
357 Gerrit Piek Zwolle M55
358 Jan Kamphof Hasselt M45
359 Hans van Duuren Zwolle M55
360 Mark Waanders Hattem M45
361 Marco Talamini Zwolle M45
362 Jan Pullen Hardenberg Spurt '88 Msen
363 Fred Koningstein Dalfsen M45
364 Nico Kuiper Zwolle M55
365 Arnout Jalving Dalfsen M35
366 Irma Mars Zwolle V45
367 Roelof Hutten Bruchterveld Spurt '88 M55
368 Jan Reimink Lemelerveld M55
369 Theo vande Krol Zwolle M45
370 Jos van Raalte Hattem Msen
371 Dennis Borgmeier Nieuwleusen M35
372 Richard Smit Hardenberg Spurt '88 M35
373 Dick Holsappel Heino M45
374 Richard Feijen Dalfsen M35
375 Cor van Gasteren Heino M55
376 Jeroen Kuiper Zwolle Msen
377 Sander Liefers Zwolle Msen
378 Paul van Duuren Zwolle M45
379 Arnaud Koning Zwolle M45
380 Jan Aalbers Dalfsen M45
381 Edward Paarhuis Zwolle M35
382 Wilfred Loozeman Raalte Salland M35
383 MarinusF de Groot Kampen M55
384 Gerrit van't Ende Zwolle M45
385 Rogier Lukas Ommen M35
386 Wouter Borger Den Ham Ov Msen
387 Nico Roza Zwolle M35
388 JanJaap Lukas Ommen Msen
389 Robbin ter Hedde Nijverdal Msen
390 Hilco Prins Heino M45
391 Bart Goldsteen Zwolle M35
392 Jan Knopert Zwolle BB lopers M45
393 Sander Overduin Zwolle M35
394 Remko Podt Hellendoorn M45
395 Marc-Jan Muis Zwartsluis M45
396 Randall Locht Zwolle PEC 1910 M35
397 Wieb vander Veen Ommen M55
398 Hans Hartkamp Dalfsen Msen
399 Joost Nunnink Zwolle RCL'98 M35
400 Arend vander Helm Deventer M35
401 Corné Bal Vriezenveen M35
402 Martie Ressing Deventer Daventria M45
403 Ronald Durieux Nieuwleusen M35
404 Berry Ester Zwolle M35
405 John Spijker Nieuwleusen M45
406 Han ten Broeke Almelo M55
407 John Hendrickx Bergentheim Spurt '88 M35
408 Matthijs vander Graaf Hasselt Msen
409 Hein Wielink Hattem Warmlopers Msen
410 Jeroen Nijeboer Zwolle Warmlopers M35
411 Serge ter Harmsel Almelo SISU M35
412 Henk Meppelink Gramsbergen M45
413 Lambert Akkerman Staphorst M55
414 Robert Reitsema Kampen Isala '96 M45
415 Koos Fransen De Lier M55
416 Evert van den Burg Den Helder Noordkop M35
417 Wilco Voulon Zwolle BB lopers M45
418 Gerald Booijink Broekland Ov M45
419 Danny vanden Beld Wezep Msen
420 Martien Kuilder Loozen Vechtdallopers M55
421 Marcel Hagen Raalte M45
422 Gerard van Riel Slagharen M55
423 Gerrit Hengstman Ommen M55
424 Berjan Hartkamp Dalfsen Msen
425 Michel Blaauwgeers Zwolle BB lopers M35
426 Cor Kooiker Rouveen M55
427 Jaap Schwering Marknesse M55
428 Sander van de Kolk Nunspeet Msen
429 Johan van Aalderen Zwolle PEC 1910 M45
430 Jos Custers Zwolle M45
431 Henk Smalbrugge Hasselt Salland M35
432 Paul ter Maat Zwolle M35
433 Harold Wunnink Lemelerveld M35
434 Huub Elshof Heino M45
435 Aaldert Nekeman Staphorst M55
436 Henk Vaartjes Vroomshoop M55
437 Ben Schrijver Lemelerveld ACO Van Elderen M55
438 John Holterman Heino M45
439 Herman Zwerver Heerde De Gemzen M35
440 Leo Meijerink Ommen ACO Van Elderen M45
441 Fred de Roo Vinkenbuurt M55
442 Daniëlle van den Brink Zwolle Vsen
443 Gert Peppelenbos Zwolle M45
444 Emiel Knegt Zwolle M35
445 Hildert Inkelaar Zwolle M45
446 Jan vande Wetering Genemuiden M55
447 Piet Diender Zwolle M55
448 Bert Vlijm Doornspijk De Gemzen M55
449 Jeroen Eektimmerman Raalte M45
450 Gerard Molenaar Marknesse M55
451 Astrid Ruitenberg Zwolle V45
452 Mark de Jonge Zwolle M35
453 Gert van Lohuizen Ommen M45
454 Edwin Elshof Heino M45
455 Henry Toerse Balkbrug M45
456 Henk de Jonge Ruinerwold M45
457 JH Soenveld Ommen M35
458 Lucas Fakkert Zwartsluis M45
459 Nico Kleen Dalfsen Msen
460 Hubert te Woerd Ommen M45
461 Jan Wassens Zuidwolde Dr M45
462 Erik van Limbeek Zwolle M45
463 Bert Sieben Hollandscheveld M35
464 Wilco Lindeboom Dalfsen M35
465 Marco de Boer Kampen PEC 1910 M45
466 Roland Vasse Nieuwleusen M45
467 Herman Schra Genemuiden Msen
468 Ben Polman Apeldoorn Veluwe M55
469 Marcel Rauhé Wierden M55
470 Harold Neijenhuis Hattem M45
471 Huub Peters Dalfsen M45
472 Alfred Gruppen Hoogeveen M35
473 Johan Hofstra Kampen M55
474 Melle vander Hoek Dalfsen M55
475 Marcel Roo Nieuwleusen M35
476 Mark Martin Ommen M35
477 Pascal van Zon Hardenberg Spurt '88 Msen
478 Jannes vander Vegte Heino Msen
479 Arthur Groenink Emmeloord M35
480 Frank meijer Hellendoorn Atletics Nijverdal M35
481 Koen Ramaker Bathmen M45
482 Guus Janus Dalfsen M55
483 Arjan de Boer Zwolle M35
484 Bart Bootsveld Heino Msen
485 Anke Rumpf Nieuwleusen V35
486 Alfred Kampman Vilsteren M45
487 Gerwin Bonhof Dalfsen M35
488 Henk Enoch Den Ham Ov M55
489 Rutger Beun Hardenberg Msen
490 Piet van Dijk Meppel M55
491 Joost W. Buiting Lemelerveld Msen
492 Jeroen Bosch Dalfsen M45
493 Twan Zwanepol Zwolle Msen
494 Kevin Feijth Zwolle Railrunners Msen
495 Guy Slikker Zwolle Warmlopers M35
496 Thijs Lukas Ommen Msen
497 Jans Kikkert Alteveer gem De Wolden M55
498 Ronni Schuurman Nieuwleusen M35
499 Rolf van Pijkeren Zwolle M35
500 John Mulder Dalfsen M55
501 Albert Koffeman Zwolle M45
502 Berend de Jonge Leusden M45
503 Rolf Nijboer Dalfsen Msen
504 Harrie Bloeming Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve M45
505 Patrick de Wit Zwolle M35
506 Dennis Heitbrink Dalfsen M35
507 Sander Weertman Heino M35
508 Tiago Visscher Dalfsen Msen
509 Aris Ramaker Beerzerveld M35
510 Henri Nagel Dalfsen M45
511 Martijn van Riele Zwolle M35
512 Samuel van Lenthe Dalfsen Msen
513 Keimpe Sinnema Dalfsen M55
514 Erik Dambrink Meppel De Sprinter M45
515 Bertus Schutte Ommen ACO Van Elderen M55
516 WillemJan Kulsdom Dalfsen M45
517 Machiel Middag Dalfsen Msen
518 Erjan vander Velde Dalfsen Msen
519 Paul van Rijn Wierden M45
520 ArendJan vande Hoek Nieuwleusen M45
521 Paul Bosma Zwolle PEC 1910 M55
522 Johan Aalbers Den Ham Ov Msen
523 JanPeter vanMarle Enschede M35
524 Michiel Wijermars Wezep M55
525 Helen de Roode Amersfoort V35
526 Francis Mars Lemelerveld M45
527 Jan van Leussen Ommen M45
528 John Blankhorst Raalte M45
529 Jelle Wunnink Alteveer gem De Wolden M55
530 Nico Mensink Dalfsen M45
531 John vanden Berg Lemelerveld Msen
532 Dick Dubbink Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve M55
533 Maaike Visser Heerenveen av Heerenveen Vsen
534 Eric Logtenberg Ommen M45
535 Koop Steenbergen Zuidwolde Dr M45
536 Klaas Veerman Nieuwleusen M55
537 Sjoerd van Westerop Zwolle Loopgroep PK M35
538 Bas Wierink Heino M55
539 Henri Noordman Dalfsen M45
540 Jan Lip Alteveer gem De Wolden HAC '63 M55
541 Paul vander Brug Zwolle Vechtdallopers M45
542 René vander Beek Hardenberg Msen
543 Maurice Roeterd Schalkhaar M35
544 Gerard Holterman Dalfsen M45
545 Roy Overgoor Lemelerveld M35
546 Rudi Frieswijk Zwolle M35
547 Frank Maurits Zwolle M45
548 Rob Goutbeek Zwolle Msen
549 Bert Katgert Dalfsen M45
550 Gerard Luijmes Wijhe M55
551 Rutger Kluiver Borger M35
552 Gerrit vander Veen Zwolle BB lopers M45
553 Henny Lammers Marienheem M55
554 Benjamin zandbergen Ommen M35
555 Erik Akkerman Staphorst Msen
556 Marc te Kamp Hoogeveen M45
557 Patrick Jorink Raalte M45
558 Wim Pasman Dalfsen M55
559 Marcel Wichers Hattem M45
560 Jeroen Korte Heino M35
561 Martijn Colenbrander Dalfsen M35
562 Maarten Vos Zwolle M45
563 Daan van Olst Dedemsvaart M55
564 Jan-Roelof Hofman Ruinen BB lopers M45
565 Gerjan de Jager Wierden Msen
566 EitFrits vander Velde Raalte M55
567 Ruben Draaijer Zwolle BB lopers Msen
568 Simon Gottemaker Nijverdal Msen
569 Jan Kamphuis Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve M55
570 Erik Makkinga Zwolle BB lopers M45
571 Jan-Paul Bakker Dalfsen M45
572 Michel van Straaten Raalte M45
573 Arnold Muller Zwolle PEC 1910 M45
574 Theo vander Horn Nieuwleusen M45
575 Joop vanden Oort Zwolle M55
576 Erwin Veldkamp Wezep M35
577 Fons Hulsman Lemelerveld M35
578 Sjoerd Hofstee Dalfsen M45
579 Fred van Dam Zwolle M55
580 Pieter Galema Hattem M55
581 Jan Hakkers Sibculo M55
582 Erik Blomsma Ommen M35
583 Hans van den Arend Zwolle M45
584 Cees de Vries Amersfoort avVN M55
585 Henk Huisman Heino M45
586 Tobias Veen Ommen Msen
587 Albert Boschman Elburg M55
588 Ruben vande Wetering Zwolle Msen
589 Rens Noordman Lemelerveld Msen
590 Hendrik Klunder Meppel De Sprinter M55
591 Henk Nimeijer Koekange M55
592 Klaas Spijker Nieuwleusen M45
593 Johan C. Kooiker Rouveen Msen
594 Jacco Brink Hardenberg M35
595 Chris de Vreeze Hasselt M55
596 Hein Beltman Zwolle M55
597 Gerard Masman Lemelerveld M55
598 Herman van der Zalm Haarlem M55
599 Edwin Ophof Raalte M45
600 Jan Timmerman Hardenberg Spurt '88 M55
601 Freek Goeree Ommen M45
602 Ronny Huls Zuidwolde Dr M45
603 Barry ten Hove Nijverdal Atletics Nijverdal M45
604 Robin vander Geest Ommen Msen
605 Gert vande Belt Hardenberg Vechtdallopers M45
606 Ralph Schepers Dalfsen M35
607 Harm-Jan Bijdam Zwolle Msen
608 Dennis vander Vechte Heino Msen
609 Steven Kreule Zwolle Msen
610 Jeroen vander Geest Ommen M45
611 Henk Havinga Warffum M55
612 Thomas vander Velde Deventer Msen
613 Tom Nieuwenstein Nieuw Balinge HAC '63 M55
614 Alexander Uitslag Dalfsen Msen
615 Bauke Busscher Hattem M35
616 Arjan Slotboom Zwolle Msen
617 Arjan de Mink Heino M45
618 Rudie Marsman Raalte M45
619 Bennie Haverkort Ommen ACO Van Elderen M55
620 Ronnie Eilert Lemelerveld ACO Van Elderen M45
621 Erik Beld Borne Msen
622 Bas Zielhuis Wezep M45
623 Danny Koppelman Hoge Hexel ACO Van Elderen Msen
624 Harm Dunnink Staphorst M45
625 René Ramaker Hardenberg Spurt '88 Msen
626 Jan Seinen Dalfsen M55
627 Bernhard Melenhorst Heino M35
628 Jan Hofsink Bergentheim M45
629 Tijn Moorman Heino Msen
630 Harry Hilberdink Dalfsen M45
631 Roel Westert Ruinerwold M45
632 Daniël de Lange Dedemsvaart Msen
633 Gert-Jan de Jager Dalfsen M45
634 Ralph Overweg Zwolle Msen
635 Rik Boersma Dalfsen Msen
636 John Snakenburg Zwolle M45
637 Joerd vander Meer Zwolle M45
638 Jan Jonker Raalte M35
639 RutgerJan Lusseveld Zwolle BB lopers Msen
640 Jan Snijder Nieuwleusen M55
641 Remco Lootens Hattem M45
642 Olaf Bos Zwolle Salland M45
643 Gerard G.A. Heerink Lemelerveld ACO Van Elderen M55
644 Carlo Duinkerken Zwolle M55
645 Leo Fransen Maassluis M55
646 Rowin Soepenberg Dalfsen Msen
647 Jacob Vonder Ommen ACO Van Elderen M55
648 Christian Roo Nieuwleusen M35
649 Henk Akkerman Staphorst M55
650 Jacco Nieuwschepen Dalfsen M45
651 Harry Otter Hardenberg M55
652 Sytze Beuving Hoogeveen M45
653 Dick vander Stelt Vriezenveen Twenterand M55
654 Tjeerd Lemstra Zwolle PEC 1910 Msen
655 Gabriel Paardekooper Zwolle PEC 1910 M55
656 Jolanda Ruiter Hellendoorn Atletics Nijverdal V45
657 Nico Schoone Zwolle M45
658 Andre Dunnewind Dalfsen M45
659 Everhard vanden Hoek Zwolle M45
660 HansPeter de Ruiter Albergen M45
661 Johan Kats Deventer Daventria M45
662 Jaap Strijker Zwolle Warmlopers M55
663 Richard Dekker Nijverdal Atletics Nijverdal M35
664 Jan Linthorst Dalfsen M55
665 Henk Compagner Rouveen M35
666 Michel Mulder Zwolle Msen
667 Henk vander Kolk Lemelerveld ACO Van Elderen M55
668 Angeliek Wesselink Staphorst V35
669 Hans Roerink Nijverdal Atletics Nijverdal M55
670 Bertus Kruidhof Rouveen M35
671 Niek Veerman Rouveen M35
672 Eddie van den Berg Hasselt Msen
673 John Visscher Dalfsen Msen
674 Dennis Wennemars Eelde M35
675 Richard Lubbers Zwolle M35
676 Wilroy van Dijk Zwolle M45
677 Henk Pieters Nijverdal Atletics Nijverdal M45
678 Jeroen van Beek Zwolle Warmlopers M45
679 Rudi Bouwmeester Zuidwolde Dr M45
680 Marc vande Hoef Zwolle M35
681 Peter Ligthart Hasselt BB lopers M45
682 Martijn Beltman Heino Msen
683 Adrie Duiveman Zwolle M45
684 Gerhard Bloo Raalte M55
685 Wim Westerink Wezep De Gemzen M55
686 Martin Podlogar Zwolle M35
687 Evert Evertsen Nieuwleusen M55
688 Rik Olijve Ommen M45
689 Bert Weits Harderwijk M55
690 Maarten Koggel Dalfsen ACO Van Elderen Msen
691 René GrootBeumer Zuidwolde Dr M45
692 Marco Stoute Zwolle M45
693 Ronald Datema De Krim M45
694 Joey Rozendal Lemelerveld Msen
695 Michiel Meijerink Zwolle PEC 1910 Msen
696 Jan-Bart Kip Noordscheschut HAC '63 M35
697 Martijn Wirtz Deventer Daventria M45
698 Jorma vanden Hoeven Hattem M35
699 Joop Jongsma Zwolle M45
700 Jan Broekroelofs Brucht Vechtdallopers M45
701 Gerco Bakker Den Ham Ov M35
702 Jules ten Berge Zwolle M55
703 Steven Van Wort Zwolle Msen
704 Rian Gerrits Ommen Msen
705 Hans Kogelman Raalte Msen
706 Hans Bremmer Wierden M45
707 Gerrit Kerkdijk Vriezenveen Twenterand M55
708 Maarten Nieuwenhuis Zwolle BB lopers M35
709 Willem vande Meent Dalfsen M35
710 Stefan Smale Zwolle M45
711 Henk vanden Berg Zwolle M55
712 Ben Nijboer Heino M55
713 René Kip Zwolle PEC 1910 M35
714 Sipko Knol Hardenberg M35
715 Berend Akkerman Staphorst M55
716 Bert Kramer Hoogeveen M45
717 Wilbert van Ommen Dalfsen M45
718 Gert-Jan Konijnenbelt Nijverdal Atletics Nijverdal M45
719 Rene Jansen Apeldoorn M45
720 Henri Vander Veen Nieuwleusen M45
721 Jeffrey Luttenberg Raalte Msen
722 Albert Fransen Hardenberg M45
723 Stefan Knegt Zwolle Msen
724 Albert Peters Mariënberg Spurt '88 M35
725 Diethard Jansen Zwolle M45
726 Dick Remmers Ommen M45
727 Henry Dijkman Zwolle M45
728 ArendJan Poelarends Zwolle Msen
729 Drikus Haalboom Bennekom avVN M55
730 Jan Eijlander Dedemsvaart Vechtdallopers M55
731 Geert Klumperman Hellendoorn Atletics Nijverdal M45
732 Henk Oosterveen Ruinen M45
733 Arjan Poelarends Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve M35
734 Jos Boerdijk Heino M55
735 Ben Westerkamp Zwolle Warmlopers M45
736 Ramon Schuldink Ommen Msen
737 Martin Vosjan Zwolle M45
738 Peter Hulsbergen Zwolle M35
739 Kevin Timmerman Hardenberg AV '34 Msen
740 Han vander Vegt Ommen ACO Van Elderen M45
741 Marc Bomhof Heino Msen
742 Gerrit Pruim Rouveen Msen
743 Kees Karreman Dalfsen M55
744 John Habers Zwolle Railrunners M45
745 Frans Noordman Heino M45
746 Co vander Sluis Dedemsvaart ACO Van Elderen M55
747 Jörn Seuters Zwolle Msen
748 Joas Treffers Hasselt Msen
749 Reijer Koster Coevorden M45
750 Maarten Damman Zwolle Msen
751 Bart Lindeboom Dalfsen Msen
752 Pieter Stoeten Dalfsen M45
753 Marco Domine Staphorst M35
754 Pieter Meijberg Kampen Isala '96 M45
755 Martin Nijboer Rouveen Msen
756 Henk Mulder Zwolle PEC 1910 M55
757 Arjan Dijkema Zwolle PEC 1910 M35
758 Bert Marissen Vroomshoop M45
759 Joost Smink Zwolle M35
760 Anton Holsappel Heino M55
761 Ruben Bloo Vilsteren Msen
762 Evert vanden Bosch Ommen ACO Van Elderen M55
763 Gerard Hesselmans Vollenhove NOP M55
764 Edward Broekhaar Zwolle M45
765 Gja Stam Raalte M45
766 Berthold Berger Zwolle BB lopers M45
767 Wim Spijker Nieuwleusen M45
768 Jacob Wietsma Rijssen AV Rijssen M55
769 Wim Biemolt Utrecht Friesland M45
770 Willem van Beek Zwolle PEC 1910 M55
771 René Gerner Ommen ACO Van Elderen M45
772 Rob van Westing Dalfsen M45
773 Henry Mulder Dalfsen M35
774 Martin Neijensteijn Zwolle M45
775 Hans Eibrink Hattemerbroek Warmlopers M45
776 Roel Poolman Rouveen M45
777 Wim Korterink Zwolle Msen
778 Marcel Leloup Wijhe M55
779 Bas te Winkel Wijhe Msen
780 Joost Koolhof Raalte Salland Msen
781 Arnoud Luiten Zwolle M45
782 Edo Brouwer Hattem Delta Lloyd Running Team M35
783 Bernard Morsink Ommen M45
784 Dick Roessink Heino M45
785 Harald Maneschijn Den Ham Ov Msen
786 Mark Saathof Nijverdal M35
787 Niels Barneveld Zwolle Warmlopers Msen
788 Jasper Fransen Hardenberg Msen
789 David ten Broeke Lemelerveld M45
790 Bart Noordman Lemelerveld Msen
791 Henk Korterink Hasselt M45
792 Andries Vos Zwolle Railrunners M55
793 André Brakke Staphorst Msen
794 Evert Brouwer Zwolle M45
795 Pascal Dankelman Ommen Msen
796 Twan Kroes Lemelerveld M35
797 Manuel Hayes Zwolle M35
798 Ton Mars Luttenberg M35
799 Igor van Elburg Ommen M45
800 Henk Reuvekamp Heino M55
801 Rob Lindeboom Dalfsen M35
802 Arjan Rorije Dalfsen M35
803 Paul de Vriend Rotterdam M55
804 Jeanet Vonder Ommen V55
805 Bas Eeftink Holten Atletics Nijverdal Msen
806 Erwin Akkerman Meppel HAC '63 M35
807 Ronald Kooijman Dalfsen Msen
808 Jelmer Ploegman Zwolle Msen
809 Jan Gerner Luttenberg M45
810 Ronald vander Maaten Dalfsen M35
811 Stephan Olof Idskenhuizen M45
812 Renato Gums Hardenberg M35
813 Jan Bakker Zwolle Warmlopers M55
814 Johan Steenbergen Rouveen M35
815 Roelof Veurink Den Ham Ov SV Sportlust M55
816 Rob Streek Zwolle M45
817 Gerrit Doornenbal Zwolle M45
818 Jesse Ter Mate Deventer Daventria M35
819 Gertijm van der Meulen Dedemsvaart M45
820 Jasper Visserman Nieuwleusen Msen
821 Rinko Oosterveen Zwolle M35
822 Richard Everhardus Dedemsvaart M35
823 Henry Bruins Hattem M35
824 Ronald Keizer Zwolle PEC 1910 M45
825 Klaas Beute Steenwijk M45
826 Wim Jongsma Hardenberg Vechtdallopers M35
827 Werner Schoenman Zwolle M35
828 Igor ter Halle Hellendoorn Atletics Nijverdal M45
829 Hilda Paarhuis Hasselt V45
830 Renee de Jong Zwolle M35
831 Henk Lambers Vriezenveen Msen
832 Gerard Wieten Dronten M55
833 Gerrit Drenthen Bruchterveld M45
834 Maurice Mulder Ommen Msen
835 Freek Noordhuis Zwolle M45
836 René Overkempe Heino M45
837 Jesper vande Meeberg Ommen Msen
838 Henk Norder Zwolle M55
839 Sybrand Westhuis Borne M35
840 Wim KleinNulent Emmen M55
841 Arnold Brinkman Nieuwleusen M45
842 Mark Spang Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve Msen
843 Dick Kroondijk Harderwijk M55
844 Matthijs Talen Nieuwleusen Msen
845 Raymond Spijkerman Zwartsluis M35
846 Otto Mengelberg Apeldoorn Veluwe M45
847 Willem Lagendijk Heinenoord M55
848 Arjan vander Vis Zwolle M45
849 Martin vander Spek Zwolle Warmlopers M45
850 Gerard Krist Zwolle M45
851 Boyd Gerrits Zwolle M35
852 Piet Hersevoort Ommen ACO Van Elderen M55
853 Menno Peterson Meppel M45
854 Jeroen De Haan Raalte Msen
855 Gert Staarman Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve M45
856 Wim Pessink Nieuwleusen M45
857 Huib Liefhebber Zwolle M45
858 Klaas Dijkema Rouveen Warmlopers M45
859 Marcel Kuiper Den Ham Ov M35
860 Silas Boxum Zwolle Warmlopers Msen
861 Daan Schouten Almelo Msen
862 Gerda de Jong Meppel av PEC 1910 V35
863 Gerard Slot Utrecht Msen
864 Hanno Treep Zwolle PEC 1910 M45
865 Jerry de Jong Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve M45
866 Roel Otten Bruchterveld Spurt '88 M45
867 Mark Bosch Daarle M35
868 Patrik van Koulil Zwolle PEC 1910 Msen
869 Frans Beltman Zwolle M55
870 Ben Smith Hardenberg Spurt '88 M35
871 Henri Dons Staphorst M35
872 Klaas Arkema Hasselt M45
873 Ronny Veldman Zwolle M45
874 Henk Makkinga Dalfsen ACO Van Elderen M55
875 Arie Booij Wapenveld M35
876 Klaas Luth Zwolle M35
877 Emiel Boerkamp Hellendoorn Atletics Nijverdal M35
878 Erwin Kerstens Zwolle M45
879 Tim Gerrits Vriezenveen Msen
880 Tim Goldsteen Zwolle Msen
881 Anton Bos Zwolle M35
882 Marnix Heida Zwolle M35
883 Eelco Boersma Langweer M35
884 Jurjen Bolks Zwolle Warmlopers M35
885 Paul de Rooij Meppel M45
886 Berend Poelarends Staphorst M55
887 Jan Vosjan Hattem M45
888 Neimet Mehrabi Zwolle M35
889 Maarten Marsch Emmeloord M35
890 Paul Bakker Wijhe M35
891 Harald Bos Zwolle M45
892 Bert Van Gelder Dalfsen M35
893 Ben Poelarends Utrecht Msen
894 Daniël Waanders Zwolle Msen
895 Mark J Tuynman Zwolle M55
896 Martin Geertsma Hattem BB lopers M35
897 Edwin Schrik Zwolle M45
898 Wiebe vander Meulen Zwolle M45
899 Hol Jonathan Nieuwleusen M35
900 Peter van Heerde Zwolle M45
901 Gerrit Alkema Harderwijk Athlos M45
902 Lambert Veldman Hoogeveen HAC '63 M55
903 Stephanie Ivens Borne V35
904 Bert Boeve Nijverdal M45
905 Arthur Vriend Zwolle M45
906 Marcel Bouwhuis Denekamp M55
907 Jurriën Overvoorde Tollebeek M45
908 Ap Brands Zwolle PEC 1910 M55
909 Bert Lüchies Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve M45
910 Dirk Kuiers Staphorst Msen
911 Gerrit Veurink Rheezerveen M35
912 Ed Goldsteen Hattem Msen
913 Leroy Plaggenmersch Ommen Msen
914 John Snitjer Zwolle M45
915 Arjen Brouwer Zwolle M35
916 Martin vander Bend Zwolle Msen
917 Paul Otte Raalte M35
918 Jack lindeboom Den Ham Ov M35
919 Ton Feijen Dalfsen M45
920 Jeanine Huisjes Balkbrug Vsen
921 Arno Slagman Lemelerveld Msen
922 Jan Koelewijn Geerdijk SV Sportlust M45
923 Pieter Homma Heino M45
924 Jos Boomsma Zwolle BB lopers M35
925 Bert Lock Ommen M55
926 Hans Smits Zwolle M55
927 Bert Karssies Hollandscheveld HAC '63 M35
928 Marc Burgers Hattem M45
929 Henry Broekhaar Zwolle M55
930 Henk Passies Borne M55
931 Art Grit Zuidwolde Dr HAC '63 M45
932 Rob Olthof Zwolle M55
933 Johan Lugtenberg Heino M35
934 Hans Jansen Zwolle M55
935 Jacco Pleijsier Hasselt M45
936 Erik Hiddingh Bergentheim M35
937 Retse vander Berg Zwolle BB lopers M35
938 Klaas Brand Staphorst M45
939 André van der Beek Zwolle Warmlopers M35
940 ThiesJan Jansen Zwolle Msen
941 John Drenth Hoogeveen M35
942 Johan vander Molen Zwolle M45
943 Byrge Leeuwangh Zwolle M45
944 Gerard Lugtenberg Heino Salland M45
945 Arnold Meulenbelt Groningen M35
946 Gerard Heerink Lemelerveld M45
947 Marco Kleinlugtenbeld Dalfsen M45
948 Christiaan van Rechteren Dalfsen M45
949 Koen Peeters Groningen M45
950 Christian Rothuijsen Zwolle Msen
951 Gert-Jan Tuller Hardenberg Spurt '88 M55
952 Jan Kooiker Rouveen Msen
953 Elroy Voorstok Ommen Msen
954 Jan Vander Vegte Dalfsen Msen
955 Dick Sluiter Zwolle Msen
956 Gerben Holtmaat Luttenberg M35
957 Rens van't Zand Nieuwleusen M45
958 Gerben Koenjer Raalte M35
959 Erik Bijker Den Ham Ov M35
960 Martin Tavenier Zwolle M45
961 Alexander Oosterveen Ommen Twenterand M35
962 Henk Zomer Rheeze Msen
963 Serge Hofkamp Ommen M35
964 Robbert Dam Zwolle Warmlopers M45
965 Harry ten Broeke Nijverdal M55
966 Remco van Doorn Zwolle Msen
967 Gert van Marle Dalfsen M45
968 Marijn Seuters Dalfsen Msen
969 Gerard Blaauwhof Wolvega Start '78 M45
970 Rick Scheppink Dalfsen M35
971 Michel de Maar Dalfsen Msen
972 Mark-Jan Noorman Zwolle Msen
973 Jan van Lubek Zuidwolde Dr M55
974 Edwin Boonstra Zwolle M35
975 Roland Roelofs Enschede Msen
976 Coert Peters Zwolle M45
977 Reinier Jonker Hattem M45
978 Tymo Dijksma Zwolle M35
979 Sjoerd Rosema Zwolle BB lopers Msen
980 Owe Loonstra Zwolle M45
981 Alex Hengeveld Heino M45
982 Bart Oranje Zwolle PEC 1910 M45
983 Sander Oosterhuis Zwolle M35
984 Frank Bruggeman Nijverdal M35
985 Erwin Kerkdijk Meppel De Sprinter M45
986 Peter domine Staphorst M35
987 Peter Kroek Zwolle M45
988 Marcel Meesters Ommen Msen
989 Könnecke-Scherpenkate Nijverdal TION M35
990 Jos Heitbrink Lemelerveld M55
991 Goran Peric Zwolle Msen
992 Marieke Boeve Oldebroek Vsen
993 Jan Schuurs Den Ham Ov Sportlust/Lg de Zandstuve M45
994 Frank Jansen Ommen Msen
995 Herman Sieljes Zwolle M45
996 Roy Harbrink Zwolle Msen
997 Johan Hukema Zwolle M45
998 Harjan van Duren Zwolle M45
999 Esther van Zoelen Zwolle Vsen
1000 Jan Roze Meppel M45
1001 Henk Tamminga Hardenberg Msen
1002 Rien Meijerman Heino M35
1003 Sebastiaan Eilander Hattem M35
1004 Hans Geertsma Zwolle M55
1005 Leon Slegten Wijhe Daventria M45
1006 Sander Weitkamp Ommen Msen
1007 Richard Buls Sleen De Sperwers M45
1008 Arjan Brinkman Nieuwleusen Msen
1009 Jan Compagner Rouveen M35
1010 Henri Domine Dalfsen Msen
1011 Anne Pruim Zwolle M35
1012 Toon Pronk Heino M55
1013 Mark Velema Zwolle Msen
1014 Heiko van Beel Hattem M35
1015 Rene Fokke Vriezenveen M45
1016 Richard Nijhoff Goor Msen
1017 Barry Poolman Rouveen M35
1018 Sjoerd Bouma Wezep M45
1019 Justin Kruisdijk Zwolle Msen
1020 Rob Westenenk Raalte Msen
1021 Andre Leusinkv Arnhem DE LOPER M35
1022 Hans Veenema Zwolle M55
1023 Menno Bruil Zutphen M35
1024 Henri Bolink Nijverdal Atletics Nijverdal M45
1025 Michel Kamstra Zwolle PEC 1910 M35
1026 Martin Reins Zwolle M45
1027 Paul Slot Dalfsen M45
1028 Ruben Slot Dalfsen Msen
1029 Jaap Haaksema Zwolle M35
1030 Thomas Fritsch Hattem M45
1031 Henk Schuurman Dalfsen M55
1032 Roy Umbach Dalfsen M45
1033 John Tigelaar Genemuiden M35
1034 Ferry vanden Berg Hellendoorn M35
1035 Hans Stokvis Nijverdal Atletics Nijverdal M45
1036 Herwin Hasewinkel Zwolle M45
1037 Bertus van Elburg Nijverdal Atletics Nijverdal M55
1038 Joey van Driessen Lemelerveld M35
1039 Patrick Slaghekke Markelo M45
1040 Peter. Gils Zwolle M45
1041 Arie vander Lee Raalte Salland M45
1042 Stefan Arkes Lemelerveld Msen
1043 Klaas Poelarends Zwolle Msen
1044 JanMaarten Plaggenmarsch Zwolle Warmlopers M35
1045 Bas Kostense Lemelerveld M35
1046 Eric Post Zwolle M45
1047 Dico Oprel Zutphen Hanzesport M55
1048 Joris Zandman Lemelerveld Msen
1049 Andre Kerkdijk Hardenberg Spurt '88 M35
1050 Jurrie Hersevoort Zwolle Railrunners M55
1051 Henk Winkelaar Hasselt M55
1052 Guido Elsenaar Hoogland Msen
1053 Bart Kroon Beerzerveld Spurt '88 M55
1054 Patrick Dijkhuizen Sneek Horror M45
1055 Johan Maasse Ommen M35
1056 Ruud Huisman Staphorst M35
1057 Frank Jacobs Broekland Ov M35
1058 Douwe Rijpstra Zwolle PEC 1910 M45
1059 Han Kampman Zwolle M45
1060 Patrick Holterman Zwolle M35
1061 Roland Outtier Ieper Lokomotief Runners M55
1062 Hans Broshuis Kampen Vechtdallijnen/Arriva M55
1063 Jan Treur Ommen Msen
1064 Henk de Kleine Dalfsen M55
1065 Boudewijn Hoogland Hardenberg Vechtdallijnen/Arriva M45
1066 Jan Holsappel Lemele M45
1067 Henny Assink Dalmsholte V45
1068 Herman Nijhuis Biddinghuizen M55
1069 Edwin van Leussen Zwolle Rabobank Vaart en Vechtstreek Msen
1070 Niels Schuurman Hardenberg Rabobank Vaart en Vechtstreek M35
1071 Hans van Dijk Barneveld Rabobank Vaart en Vechtstreek M45
1072 Gerjan Kanis Zwolle Rabobank Vaart en Vechtstreek M35
1073 Maikel Arling Emmen Rabobank Vaart en Vechtstreek M35
1074 Hans Hoekman Ommen Rabobank Vaart en Vechtstreek M55
1075 Hidde Reinalda Ootmarsum Rabobank Vaart en Vechtstreek Msen
1076 André Mennega Dedemsvaart Rabobank Vaart en Vechtstreek M35
1077 Ewoud Altena Lutten Rabobank Vaart en Vechtstreek Msen
1078 André Rondhuis Raalte Rabobank Vaart en Vechtstreek M35
1079 Ronald Kortosonto Zwolle Rabobank Vaart en Vechtstreek M55
1080 Jan van der Horst Nieuwleusen Rabobank Vaart en Vechtstreek M45
1081 Tom-Paul Ballast Zuidwolde Rabobank Vaart en Vechtstreek M45
1082 Hans van Snick Zwolle Loopgroep Berkum M55
1083 Margriet van der Veer-Kamp Ommen ACO v Elderen Vsen
1084 Norbert Jennerich Ieper Lokomotief Runners M55
1085 Dirk de Moor Ieper Lokomotief Runners M55
1500 Lieve Tollet Zwolle BB lopers V35
1501 Carla Boekema Zwolle BB lopers V55
1502 Yvonne Meijer Witharen ACO-van Elderen V35
1503 Susan Hagevoort Amersfoort av Triathlon V45
1504 Anja van der Gugten Amersfoort av Triathlon V55
1505 Hellen de Vries Zwolle BB lopers V35
1506 Evelien de Hillen Aalten AVA '70 V45
1514 Lynca Feenstra Dalfsen Vsen
1515 Geke Tempelman Beerzerveld Vechtdallopers V45
1516 Connie Kok-Bijker Nieuwleusen V45
1517 Gerda vander Vegt Dalfsen V45
1518 Ella Herbrink Ommen ACO Van Elderen V55
1519 Hennie Schuurman-Ardesch Lemele V55
1520 Jettie Stokvis Dalfsen V55
1521 Linda Breukelman Hardenberg Spurt '88 V45
1522 Anouck Legebeke Westerhaar Vsen
1523 Annemarie ter Weijden Hattemerbroek Provincie Overijssel V45
1524 Geneviève Wolbert Utrecht Provincie Overijssel Vsen
1525 Annemieke Delnaay Zwolle Provincie Overijssel V35
1526 Frederiek de Boer Staphorst V35
1527 Irene Schunselaar Ommen ACO Van Elderen Vsen
1528 Nathalie de Weerd Zwolle V35
1529 Miranda Soetevent Dalfsen V45
1530 Berlinda Oostindien Nieuwleusen V35
1531 Leonie Eenkhoorn Kampen Isala '96 Vsen
1532 Rebecca Beker Zwolle Warmlopers Vsen
1533 Cedy Peters Zwolle V35
1534 Herma Broekhoff Zwolle V45
1535 Ineke den Braber Zwolle Railrunners V55
1536 Herriët van den Belt Zwolle V45
1537 Maureen Houtman Heerde De Gemzen V35
1538 Claudia Bruijs Zwolle PEC 1910 V45
1539 Josje Peters Zwolle BB lopers Vsen
1540 Anja van der Sluis Dalfsen V45
1541 Janette Koopman Zwolle PEC 1910 V45
1542 Kim Schutte Lierderholthuis Vsen
1543 Lioe Kwee Dalfsen V35
1544 Astrid Werkhoven Zwolle PEC 1910 Vsen
1545 Marleen Boessenkool Staphorst V35
1546 Jeannette vander Vegt Dalfsen V45
1547 Erna van Es-Keen Wezep De Gemzen V35
1548 Sarah-Lynn Reuver Wijhe Vsen
1549 Lisa Pieters Zwolle PEC 1910 Vsen
1550 Anneke den Bouwmeester Dalfsen V55
1551 Griet Blankestijn Deventer Daventria V55
1552 Diana Seinen Hattem PEC 1910 V35
1553 Sharon Dekker Hardenberg Vechtdallopers Vsen
1554 Anne Vorsselman Dronten Vsen
1555 Jacqueline Bouwmeester Zwolle V45
1556 Esther Ruitenberg Dalfsen V35
1557 Tanja Bergman Zwolle V35
1558 Monique Hutterd Nijverdal Atletics Nijverdal V35
1559 Maaike Kogelman Heerenveen Vsen
1560 Erika Goldsteen Den Ham Ov ACO Van Elderen Vsen
1561 Rebecca Endeman Dalfsen Vsen
1562 Bettie de Jonge Zwolle V55
1563 Nanette Dijkman Heerde De Gemzen V35
1564 Yvonne in't Veld Heino V45
1565 Gerrit Hofstede Zwolle M35
1566 Henrieke Ramaker Hardenberg Vsen
1567 Rianne Kalt Kampen V35
1568 Lieke Ramaker Heino Vsen
1569 Irma Rosendaal Dalfsen V45
1570 Sandra Pasman Nieuwleusen Vsen
1571 Renate Akkeman Staphorst Vsen
1572 Nicole vanden Berg Zwolle V45
1573 Annelien Schukkert Zwolle V35
1574 Miranda Klein Ommen Vsen
1575 Bennie Akkerman Rouveen M45
1576 Mirjan Haarman Dalfsen V45
1577 Erna Mulder Heino V35
1578 Heleen Klunder Ruinen Vsen
1579 Iris Pot Zwolle V35
1580 Erik Wolters Zwolle M35
1581 Willemien Weits Nieuwleusen V45
1582 Olga Stokvis Dalfsen V45
1583 Gerda KijkindeVegt Hasselt V45
1584 Ellen Kilian Zwolle V35
1585 Jeroen van der Veer Zwolle M45
1586 Marjan Meijerink Nieuwleusen V45
1587 Margreet Hogenkamp Zwolle V35
1588 Daniëlle vander Horst Rouveen Vsen
1589 Liandra van Es Nieuwleusen Vsen
1590 Linda Schwering Marknesse NOP Vsen
1591 Astrid JansenHolleboom Ommen V45
1592 Chintia van Unen Zwolle PEC 1910 V45
1593 Josee Kruisweg Kampen V35
1594 Theadelinde Langenkamp Vilsteren V35
1595 Anneloes Zomerdijk Zwolle Vsen
1596 Romy Wittebroek Zwolle V35
1597 Suzanne Brinksma Nieuwleusen V35
1598 Anita Karkdijk-Slagter Slagharen V45
1599 Edwin Helder Hoogeveen M35
1600 Karin Meijerman Lemelerveld V45
1601 Ceciel Huuskes Ommen V45
1602 Jessica Kiffen Ommen Vsen
1603 Jacquelette Veldt Zwolle V45
1604 Kim de Vries Zwolle Vsen
1605 Jari Vlierman Vilsteren Msen
1606 Conny van Bennekom Heerde V45
1607 Marleen Pathuis Zwolle Vsen
1608 Esther Boogaart Zwolle Vsen
1609 Monique Hollak Dalfsen V35
1610 Barbara Morrenhof Heino V45
1611 Marjanne van Blanken Nieuwleusen V45
1612 Jolanda Kuiper Deventer V45
1613 Iris Dahler Hoogeveen V35
1614 Wil-Inge Hulzebos Zuidwolde Dr HAC '63 V45
1615 Hermien Brummel Oldebroek V45
1616 Eric Haasjes Zwolle M45
1617 Alie Tempelman-Mol Dalfsen Vsen
1618 Eeke ter Mors Nijverdal Vsen
1619 Anouk Nieuwlaar Ommen Vsen
1620 Jan Supèr Meppel De Sprinter M45
1621 Corina Vrieling Nieuwleusen V45
1622 Assalina Hamming Zwolle V45
1623 Irene Timmer Nijverdal Atletics Nijverdal V45
1624 Bertine Grootemarsink Dalfsen V35
1625 Liesbeth Oelen Zwolle V35
1626 Siona Paarhuis Zwolle V35
1627 Rolf Koopman Zwolle M55
1628 Marjon Bijsterbosch Zwolle Loopgroep PK V35
1629 Ina Inkelaar Zwolle V45
1630 Marlien Boerdijk Heino V45
1631 Marry Hooijer Zwolle V55
1632 Daniella Aaltink Nijverdal Atletics Nijverdal V35
1633 Gerda de Ruiter-Huls Dalfsen V55
1634 Rietje Klei Hellendoorn V55
1635 Dicky van der Kolk Zwolle V45
1636 Astrid Kuper De Krim V35
1637 Daniëlle Haasjes Zwolle V45
1638 Petra van Hooijdonk Oosteind V55
1639 Femmie van Dooremolen Hoonhorst V55
1640 Liny Tempelman Nieuwleusen V45
1641 José Kappert Daarle Vsen
1642 Ingrid Bouwhuis Marienberg V35
1643 Annemiek de Boer Nieuwleusen V35
1644 Arjanne ten Voorde Zwolle V45
1645 Ingrid Kampman Vilsteren V45
1646 Marlies van Keulen Zwolle Vsen
1647 Margreet van Zijl Gouda V35
1648 Sandra Westemeijer Zwolle V45
1649 Roel Haarman Zuidwolde Dr M35
1650 Jose Langenkamp Heino V45
1651 Ellen van Heuvel Meppel De Sprinter V45
1652 Ronald Brakke Staphorst M35
1653 Sylvia Wichink Raalte V45
1654 Bart Hofman Zwolle Msen
1655 Judith Kroon Heino Vsen
1656 Mariska Russcher Rouveen V35
1657 Maike Korte Heino V35
1658 Gerda Kloek-Tusveld Dedemsvaart Vechtdallopers V55
1659 Gea Horsman Nijkerk Gld V45
1660 Fenna Boomsma Zwolle Vsen
1661 Antoinne Dijk Zwolle V45
1662 Esther Gums Zwolle PEC 1910 V35
1663 Marlou Huisjes Zwolle Vsen
1664 Mariëlle Super-Eikenaar Zwolle PEC 1910 Vsen
1665 Ilonka Rietveld Elburg V45
1666 Christa Thier Zwolle V45
1667 Andreas Wassink Almelo M35
1668 Karin Nijlant Nieuwleusen V45
1669 Henk Kleinlugtebeld Dalfsen M45
1670 Gea Tiemens Staphorst V45
1671 Annebel Kamphuis Wierden Vsen
1672 Evelien Wigger Raalte Vsen
1673 Maud Tol Hasselt Vsen
1674 Danielle Spenkelink Nijverdal Atletics Nijverdal V35
1675 Mirjam Dijk Lemele V35
1676 Truus Smeenk IJhorst V45
1677 Janneke Boertien Den Ham Ov V45
1678 Marleen Iemhoff Zwolle V45
1679 Aafke Willemsen Nieuw Heeten V35
1680 Margot Orsel Meppel De Sprinter V45
1681 Mirjam Post Rouveen Vsen
1682 Aalt van het Goor Doornspijk M55
1683 Jeannette Schram Wolvega V45
1684 Thea Klink Laag Zuthem V45
1685 Eline Visscher Ommen ACO Van Elderen V35
1686 Tieneke de Jong-Brouwer Zwolle V45
1687 Paula Heerink Heino V45
1688 Liza Karman Kampen Isala '96 Vsen
1689 Johan de lange Meppel M35
1690 Nadine Siero Almelo Vsen
1691 Karin Olthof Zwolle Vsen
1692 Mariët Oosterveld Zwolle Vsen
1693 Berlinda ruiter Heino V35
1694 Karin Stellingwerf Zwolle V35
1695 Ellen Rietman Dalfsen V45
1696 Henriët Brink-Venebrugge Hoge Hexel Twenterand V35
1697 Hettie Kamphuis-Warmelink Ommen V35
1698 Tanja Kuiper Zwolle Vsen
1699 Sandra Wemekamp Den Ham Ov V35
1700 Jacqueline Veldman Heino Vsen
1701 Gerda Akkerman Rouveen V45
1702 Karin Volkers Dalfsen V45
1703 Harmke Juffer Kampen Isala '96 V45
1704 Rita Knol Westerhaar-Vriezenv Wijk Sportlust/Lg de Zandstuve V45
1705 Gerja Kok Rouveen Vsen
1706 Jaap Blokzijl Hoogeveen M45
1707 Sandra Makkinga Zwolle PEC 1910 V35
1708 Trea vander Heideo Balkbrug V45
1709 Germien Krul-Kasper Nieuwleusen V35
1710 Renate Jansen Zwolle V45
1711 Rosan Otten Hardenberg Vechtdallopers Vsen
1712 Marjet Beldman Hardenberg Spurt '88 Vsen
1713 Heidy Vander Veem Marienberg V35
1714 Sharon Schotman Heino V35
1715 Marry Marsman Nieuwleusen V35
1716 Corine Dankelman Hellendoorn V35
1717 Hetty Wierenga-Groen Wezep De Gemzen V35
1718 Jolanda Sleurink Zwolle V45
1719 Irma Melenhorst Heino V35
1720 Sonja Nijhoff Lemele V45
1721 Jacqueline Ruizenaar Hardenberg V55
1722 Chantal van Asselt Dalfsen Vsen
1723 Ellen Leushuis Vriezenveen V35
1724 Marlies KleinNulent Dalfsen V35
1725 Marjan Dijken Lemmer V45
1726 Désiree Kragt Dalfsen Vsen
1727 Gertrude Withaar Kampen V45
1728 Herma Mulder-ravenhorst Diffelen V35
1729 Marjan Wijnhoff Hoge Hexel V45
1730 Irene Eektimmerman Raalte V35
1731 Janet Vrieling Nieuwleusen V55
1732 Heidi Onnink Hardenberg Spurt '88 V45
1733 Herma Brinkhuis Ommen V45
1734 Hennie Wijnhout Wijhe V45
1735 Nannie vander Veen Ommen V45
1736 Saskia Westerhof Zwolle V45
1737 Brenda de Graaf Zwolle PEC 1910 V45
1738 Simome Gerrits Ommen Vsen
1739 Anna Bosman Nieuwleusen V45
1740 Marjanne De Wit Dalfsen V35
1741 Cindy Dekker Nijverdal Atletics Nijverdal V35
1742 Cisca Gerner Ommen ACO Van Elderen V45
1743 Stephanie Schuurman Nijverdal Vsen
1744 Miranda Verhoeven Enschede V35
1745 Mirjam Brandt Heino V45
1746 Janet Eikenaar Zwolle V45
1747 Anne-Marie Eijkelkamp-Smook Dalfsen V45
1748 Ankie Dijkslag Olst Daventria V45
1749 Lindsay Otten Zwolle PEC 1910 Vsen
1750 Rita Bollemaat Nieuwleusen V45
1751 Yvonne Tromp Ommen V35
1752 Joke Alferink Zwolle V55
1753 Ina Oosterhuis Zwolle PEC 1910 V55
1754 Margriet Aukema Dalfsen V55
1755 Marjolijn Enter Zwolle Warmlopers V35
1756 Annemieke Wursten Hasselt V35
1757 Elles Antonissen Raalte V45
1758 Linda Gerrits Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve V35
1759 Susan Bakker Den Ham Ov Vsen
1760 Sandra Burgman Zwolle V45
1761 Annemieke van Nee Dalfsen V45
1762 Alice Zielhuis Wezep Warmlopers V35
1763 Jeannet Ordelman Nijverdal V45
1764 Clarina Streuer Zwolle V45
1765 Laura Vos Zwolle Vsen
1766 Nicole Salentijn Zwolle V35
1767 Karin Willems Ommen V35
1768 Geertje Aalbers Zwolle Vsen
1769 Elise Venemans Raalte V45
1770 Ilse van Arken 't Harde De Gemzen V35
1771 Nicole Vorderman Wierden Atletics Nijverdal V35
1772 Wendy Kamphof-vanDijke Hasselt V35
1773 Wilma van Galen Wolvega Start '78 V45
1774 Jenien Idzerda Zwolle V45
1775 Marianne Wildeman Zwolle PEC 1910 V45
1776 Liesbeth Hillebrand Meppel De Sprinter V45
1777 Lisette Veneman Dalfsen V35
1778 Esther Noordman Dalfsen V45
1779 Marjet Blankvoort Lemele V45
1780 Marco Noordman Dalfsen V35
1781 Mieke Sellis Staphorst V55
1782 Marinka Boerdijk Heino Vsen
1783 Annita Lehr-Veneberg Zwolle V45
1784 Margreet Herbrink Vilsteren V35
1785 Clarissa Kleinhuis Zwolle PEC 1910 Vsen
1786 Natasja Tiemens Genemuiden Vsen
1787 Greetje Warmloper Zwolle Vsen
1788 Sietske Boomsma Zwolle Vsen
1789 Jolanda Wennemars Dalfsen V45
1790 Brigitte vander Veen Ommen V45
1791 Joyce Wijnberg Raalte Vsen
1792 Margreet Moesman Zwolle PEC 1910 V55
1793 Veerle Vogelzang Zwolle Vsen
1794 Gerlinde Holsappel Heino V45
1795 Esther Burgman Zwolle V35
1796 Zoë Feijen Utrecht Vsen
1797 Agnes van Dartel Broekland Ov V45
1798 Anja Roetman Genemuiden V45
1799 Karen Bloo Raalte Vsen
1800 Daniëlle Kutterik-Schroten Vilsteren V35
1801 Sjalien de Leeuwe Zwolle V45
1802 Marga ten Hove Hellendoorn ASV V45
1803 Claudia Schuurman Nieuwleusen V35
1804 Ilona Boom Amsterdam Vsen
1805 Silvia Boerkamp Lemelerveld V45
1806 Jolanda Boezelman Ommen V35
1807 Lambert van Balen Zwolle Msen
1808 Anita Deemter Dedemsvaart Vechtdallopers V45
1809 Harriët vanden Berg Zwolle V45
1810 Ria Smalbrugge Hasselt V35
1811 Bertine Hoeve Punthorst Vsen
1812 Iemke Sluiter Zwolle Vsen
1813 Vera Koster Coevorden V45
1814 Ina Stokvis Marienberg V35
1815 Gerrie Brouwer Dalfsen V55
1816 Jannie Marsman Dalmsholte V55
1817 Inge Compagner Zwolle V45
1818 Stijntje Troost Staphorst V45
1819 José Schrijver Heino V55
1820 Jeanet ramaker Beerzerveld V35
1821 Sacha Wassens Zuidwolde Dr V35
1822 Danny de Graaf Almelo SISU M45
1823 Diane Brontsema Zwolle V45
1824 Pauline Wielandt Zwolle V45
1825 Elise Bosch Zwolle PEC 1910 V45
1826 Samantha Nibourg Zwolle Vsen
1827 Ellen Klumper Dalfsen V35
1828 Nettie Beldman Zwolle PEC 1910 V45
1829 Marry de Lange Arrien ACO Van Elderen V55
1830 Kaylie Bosch Lemele Vsen
1831 Anita Spieker Deventer MarathonPlus V55
1832 Petra Haarman Zwolle Vsen
1833 Rommie de Witte Vollenhove NOP V55
1834 Marietje Nijhof Zwolle V45
1835 Fenny Grimme Ommen V45
1836 Pleuni de Boer Zwolle Vsen
1837 Jeanet Tienstra Wezep V45
1838 Eva Dalhuisen Dalfsen Vsen
1839 Marga Nimeijer Koekange V55
1840 Frederiek Dijkema Zwolle V55
1841 Alice Veijer Staphorst V35
1842 Jeannine VanOosterom Zwolle V45
1843 Ine Gerritzen Lemelerveld V45
1844 Sylvia Vulkers Zwolle V45
1845 Sanne Wijermars Lemelerveld Vsen
1846 Birgit Kesselaar Hardenberg V45
1847 Marjan van Tarrie Dalfsen Vsen
1848 Jeannet van Gelder Wezep V45
1849 Marc Wekamp Beerzerveld Sportlust/Lg de Zandstuve M45
1850 Miranda Reijnders Zwolle BB lopers Vsen
1851 Sylvia van Leussen Punthorst V35
1852 José Reuvekamp Heino V45
1853 Monique Holterman-Tukker Heino V45
1854 Ilja Brouwer Langweer V35
1855 Astrid Meppelink Ommen V45
1856 Erna Jurjens Den Ham Ov Sportlust/Lg de Zandstuve V45
1857 Peter Borgman Dedemsvaart Vechtdallopers M55
1858 Dineke Post-Schooten Vriezenveen Twenterand V45
1859 Hetty van Ruitenbeek Ermelo V55
1860 Kira de DeGroot Hattem V35
1861 Alma Akkerman Staphorst V35
1862 Sandra Lindeboom Zwolle V35
1863 Claudiavan Bruggen Zwolle V35
1864 Diana Hendriks Sibculo Sportlust/Lg de Zandstuve Vsen
1865 Jenny Jansen Vroomshoop V45
1866 Heidy Snijders Zuidwolde Dr HAC '63 V45
1867 Riët Kolkman Raalte V45
1868 Annemiek Klein Nieuwleusen Vsen
1869 Cilia van Kessel Hattem V35
1870 Tjarko de Ridder Zwolle M35
1871 Mirjam Stolte Heino V45
1872 Saskia Stemerdink Borne V45
1873 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld V45
1874 Hanneke Koenjer Zwolle PEC 1910 Vsen
1875 Marriël Schelhaas Amersfoort Triathlon Vsen
1876 Brenda Haesen Dronten V35
1877 Marije den Hollander Enschede Vsen
1878 Nienke Koopmans Enschede Vsen
1879 Gerja Zielman Heino BB lopers V35
1880 Lianne Arling Schalkhaar Daventria V45
1881 Erna Bouwhuis Marienberg V35
1882 Willem Timmers Hardenberg Spurt '88 M45
1883 Manon Braspenning Zwolle PEC 1910 V45
1884 Willeke van Dalfzen Genemuiden V35
1885 Janneke Boone Zwolle V35
1886 Jessica Hendriks Zwolle Vsen
1887 Irene Kalter Deventer Daventria V45
1888 Mirjam Ubels Zwolle Vsen
1889 Dineke Cannegieter Lemelerveld V45
1890 Willeke Dunnink Rouveen V45
1891 Renate Hoff Vriezeveen Twenterand V35
1892 Hanneke Timmerman Staphorst V35
1893 Liane van Dommelen Den Ham Ov V35
1894 Harmen de Vries Balkbrug HAC '63 M45
1895 Elles Hetebrij Zwolle V35
1896 Liselore Schickendantz Lemmer V35
1897 Laura Timmerman Hardenberg Spurt '88 Vsen
1898 Ria Holterman Dalfsen V55
1899 Alexandra Boll Hattem V45
1900 Cathy Koenhein Zwolle V35
1901 Irma Schutte Heino V45
1902 Jeanet Bloemert Meppel Vsen
1903 Berdien Slot Westerhaar-Vriezenv Wijk Sportlust/Lg de Zandstuve V35
1904 David Meijer Zwolle Warmlopers M35
1905 Janine Willems Den Ham Ov Sportlust/Lg de Zandstuve V35
1906 Irma Smeenk Heino V45
1907 Maryse Leloup Utrecht Vsen
1908 Gerrieke Klooster Zwolle Vsen
1909 Bert Jan Bos Hasselt M45
1910 Sylvia Talen Meppel De Sprinter V55
1911 Mariska Huiskes Zuidwolde Dr V35
1912 Sandra de Vreugd Apeldoorn AV '34 V35
1913 Astrid Ramaker Dedemsvaart V35
1914 Caroline Blankvoort Zwolle V35
1915 Jolanda Marsman Den Ham Ov V35
1916 Miranda vanhet Reve Almelo Vsen
1917 Mascha Schram Zwolle V35
1918 Saskia Kriesch Hattem V35
1919 Linda Dankelman Ommen Vsen
1920 Samantha Soepenberg Den Ham Ov Vsen
1921 Judith Samsen Den Ham Ov V35
1922 Jeanette Mussche Rouveen V45
1923 Monique de Zee Hattem V45
1924 Heidi van Egmond Nijverdal V35
1925 Anne Stokvis Marienberg Vsen
1926 Sylvia Westhuis Borne V35
1927 Roos Geerts Zwolle Vsen
1928 Hetty ten Brinke Ommen V45
1929 Henny DeJager Heino V45
1930 Arenda Schimmel Zwolle Vsen
1931 Giny Garst Zwolle V45
1932 Jos Rouw Zwolle V45
1933 Debora Messelink Zwolle Warmlopers V35
1934 Laila Borst Hattem Vsen
1935 Martine Pieters Enschede V35
1936 Kaylie Masman Heino Vsen
1937 Leonie Veldman Vroomshoop Sportlust/Lg de Zandstuve Vsen
1938 Martine Somberg Almelo V45
1939 Jeannet Woudsma Lemelerveld V45
1940 Melissa Grondman Daarle Sportlust/Lg de Zandstuve Vsen
1941 Lotte Niens Zwolle Vsen
1942 Anoeska Deijk Nijverdal Atletics Nijverdal V35
1943 Henriët van Nuil Westerhaar-Vriezenv Wijk Sportlust/Lg de Zandstuve V45
1944 Esther van Duren Nieuwleusen V35
1945 Ankie Moll Gorredijk V35
1946 Wendy Hendriks Zwolle V35
1947 Aaltje Post Wezep De Gemzen V45
1948 Inge Hooisma Zwolle V35
1949 Fleur Lock Groningen Vsen
1950 Saskia Durieux Tollebeek V45
1951 Dianne Hemmink Bruchterveld V45
1952 Anne Koekkoek Lemelerveld Vsen
1953 Sannemarije Kleisen Groningen Vsen
1954 Annemarie Wessels Zuidwolde Dr ACO Van Elderen V45
1955 Jeanine Blankvoort Zwolle V45
1956 Janny Kooiker Rouveen V45
1957 Truus Verbiesen Hattem V35
1958 Leon Alberts Dalfsen Msen
1959 Rianne Bakker Zwolle V35
1960 Ada van Beek Zwolle V45
1961 Jolanda Hofstede Kampen V45
1962 Jochem Emmen Wageningen Msen
1963 Warner Krol Dalfsen M45
1964 Yvonne Verhoef Lemelerveld Vsen
1965 Wilma Vanderwal Langeveen V55
1966 Iris Horenberg Marienheem Vsen
1967 Christina Sterkenburgh Oldeholtpade Start '78 V35
1968 Hans van der Kolk Dalfsen M45
1969 Maud Bergman Lemelerveld Vsen
1970 Willemijn van Rechteren Dalfsen V35
1971 Ester Kleinherenbrink Nijverdal Atletics Nijverdal V45
1972 Jennita Prins Ommen V45
1973 Dieneke Dijksma Zwolle V35
1974 Birgit Boode Nijverdal V35
1975 Sjoukje Wynia Lemelerveld V45
1976 Helen Blom Hellendoorn Atletics Nijverdal Vsen
1977 Ryan Bloo Lemelerveld Vsen
1978
1979 Marc Doedens Ommen M35
1980 Merie Schrijer Kampen V35
1981 Gonny Homma Heino V45
1982 Ingrid Pronk Hattem V35
1983 Wiechert van Tongeren Zwolle M45
1984 Alice Mathijssen Zwolle Vechtdallijnen/Arriva V45
1985 Nienke Weijdeman Dalfsen Vsen
1986 Alice Bloemink Zwolle V35
1987 Greetje Willemsen Zwolle V35
1988 Elly Neijland Deventer Daventria V55
1989 Clasien Hegeman-Valk Hellendoorn Atletics Nijverdal V45
1990 Jeannet Leppink-deHaan Zwolle PEC 1910 V45
1991 Geert Verbiesen Hattem M45
1992 Floor Schotman Luttenberg Vsen
1993 Anouk vanden Hoeven Hengelo Ov Vsen
1994 Anouk IJmker Vroomshoop Twenterand V35
1995 Mirjam Schrijver Almelo V35
1996 Inge gelderloos Rouveen Vsen
1997 Marije Lutterop Zwolle V35
1998 Henrike Talens Zwolle V45
1999 Angeli Poppe Zwolle V45
2000 Marianne Willems Zwolle V55
2001 Larisa Groenhof Wolvega V35
2002 Eric van der Sande Balkbrug Running Holland M35
2003 Tanja Brinkman Nieuwleusen Vsen
2004 Yvonne Westenenk Raalte Salland V45
2005 Teuni vanden Bosch Hellendoorn V35
2006 Kim Witteveen Wapenveld Vsen
2007 Pelle van Waes Zwolle PEC 1910 Msen
2008 Arenda Könnecke-Scherpenkate Nijverdal TION V35
2009 Manuela Dierink Almelo V35
2010 Kaj van 't Ende Zwolle M35
2011 Esther Bastiaan Genemuiden V35
2012 Mariska vander Molen Kampen V35
2013 Marieke vander Kolk Kampen Vsen
2014 Anne Zandbergen Zwolle V45
2015 Mariska Lenis Wolvega Start '78 Vsen
2016 Dianne Alferink Nijverdal V35
2017 Tanja Alferink Nijverdal V35
2018 Marleen Fokke Hardenberg Vechtdallopers Vsen
2019 Jessica Timmerman Emmeloord V35
2020 Sylvia Goetheer Emmeloord V35
2021 Hennie Kisteman Zwartsluis V35
2022 Kirsten nooteboom Nijverdal V45
2023 Mirjam Marissen Kampen Isala '96 Vsen
2024 Sigrid vander Veer Kampen V45
2025 Liesbeth Zandbergen Ommen V45
2026 André Bosscha Zwolle M45
2027 Marjorie vanden Brink Heerde De Gemzen V35
2028 Daniëlle Koggel Dalfsen V45
2029 Jessica Hendriks Dalfsen Vsen
2030 Marianne Teunisse Dronten V55
2031 Susanne Slootman Raalte Rabobank Vaart en Vechtstreek V35
2032 Sandra Huzen Hellendoorn Rabobank Vaart en Vechtstreek V35
2033 Karianne de Jong Ommen Rabobank Vaart en Vechtstreek V35
2034 Wilma Bril Zwolle Rabobank Vaart en Vechtstreek V35
2035 Corine Karsten Daarlerveen Rabobank Vaart en Vechtstreek Vsen
2036 Daniëlle Harmsen Hellendoorn Rabobank Vaart en Vechtstreek V35

 

 

 

 




 

 





 
 
 
 
     

Copyright © station tot station.